Onderwijs en sport voor kansarme kinderen van 4 tot 14 jaar

Op 1 juni a.s., vanaf 18:00u in de Oranjekerk te Amsterdam, organiseren we een spectaculair Benefietfeest. Op deze avond zullen er bijzondere veilingobjecten aangeboden worden. De opbrengst van de veiling zal geheel ten goede komen aan het onderwijsproject in Mangueira, Rio de Janeiro.

Voor 120,- verzekert U zich van een plaats voor deze geanimeerde avond.
Wie met een vriendengroep een tafel wil delen kan dat opgeven, evenals of er een voorkeur is voor een vlees-, vis- of vegetarische maaltijd.

GEÏNTERESSEERD? Meld u hier aan.

BIEDEN OP EEN VEILING ITEM? Reageer op de items op Instagram. Of stuur een mail met het bod en onderwerp: veiling, naar info@estreladafavela.com

[COMING SOON]
Hier komt binnenkort een veilingobject te staan.
[COMING SOON]

Gesigneerd en ingelijst shirt (61 x 91 cm) van toptennisser Carlos Alcaraz 🇪🇸 Uniek en slechts 1 exemplaar beschikbaar.

Wimbledon kampioen 2023
US Open kampioen 2022
Jongste nummer 1 van de wereld

Bieden kan via de comments op Instagram en via de mail. De volledige opbrengst komt ten goede aan de kinderen van Estrela da Favela.

Veiling loopt tot 1 juni 2024.

Evenement: Rio Open
Datum: februari 2024
Locatie: Rio de Janeiro, Brazilië

Met dank aan: @Matwe Middelkoop

[COMING SOON]
Estrela da Favela